Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 5/5 - 1 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Canavarlardan kaçma artık %93.3 ihtimal
Bilgi 
Otomatik yollarla kasan arkadaşlara önlem almaya devam ediyoruz.

En son aldığımız önlem ise savaşlardan kaçmak. Eğer hızınız fazla ise artık %100 kaçamayacaksınız. Kaçma ihtimaliniz 14/15 yani %93.33

Bu olay Zenith, Legendary ve Ancient içinde geçerli. Yani onlardan da kaçamayabilirsiniz. Faydanıza Big Grin

Güncelleme:
Bu kural sadece zenith veya legendary veya ancient canavar içeren haritalarda geçerli olacak
Eskidende kaçılmıyodu hız çok düşük olunca ,Takımda speed düşük monster yoktu baktım Terrake den bile kaçamıyom pm atcaktım daha Big Grin
ne güzel Big Grin

vatana millete hayırlı olsun

elinize sağlık
J.W
Burdayız!
%6.67 şans ile kaç desen bile legendle ancientle savaşacaz vay be güzelmiş Big Grin
[Resim: adszzzrj.png]
(06.08.2012, 11:31)HeaTsHoT Adlı Kullanıcıdan Alıntı: %6.67 şans ile kaç desen bile legendle ancientle savaşacaz vay be güzelmiş Big Grin
doğru. 1/15 ihtimal ile kaçamayabilirsiniz kaç deseniz bile
Hem önlem olmuş hem bizim için faydalı olmuş eline sağlık Wink desenize bundan sonra bol bol savaşcak canavarlarımızShy
Karakterim ve tavrımı birbirine karıştırmayınız! Karakterim “kim olduğumla” ilgilidir, tavrım “sizin kim olduğunuzla.”
MySteRiOuS-TRC
aslında spi de arayamıyıcaz doğru düzgün Big Grin spi ararken orbasolt le savaştım Sad
J.W
Burdayız!
şu anda en güzel suburbia da kasılır nası olsa önüne gelen herşeyi keseceğin için kaçamama gibi bi derdin yok Smile
[Resim: elites33.png]
Herşeyi bilmene gerek yok Haddini bil yeter!!!

TR forum en aktif üye
EN forum admin den sonra en aktif türk
(06.08.2012, 11:52)muhammet199797 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: şu anda en güzel suburbia da kasılır nası olsa önüne gelen herşeyi keseceğin için kaçamama gibi bi derdin yok Smile
Big Grin
yaw o değilde ayarı yok bunun bazen iki monsterde bi geliyo bazen 30 da bir
Ordular , ilk(tek) hedefiniz Suburbia'dır. İleri !
J.W
Burdayız!
bu olmamış yanlız boşuna savaşıyoruz zaman kaybı başka çözümlerde var admin Sad

gidip yeni legenti arıyım dedim bi sürü zaman kaybı ,exp desen 2k Sad
(06.08.2012, 12:21)ewina_azadi Adlı Kullanıcıdan Alıntı: yaw o değilde ayarı yok bunun bazen iki monsterde bi geliyo bazen 30 da bir
rastgele işte Smile random
rondomla sayı tahmin oyunu yap abi canın sıkıldıysa Big Grin Big Grin
bari legentlerin olmadığı haritada geçerli olmasın bu kural olmaz mı ?

winrazor kasarız Pidgeon Cave 1F ve
Pidgeon Cave 2F'de
(06.08.2012, 12:54)ewina_azadi Adlı Kullanıcıdan Alıntı: rondomla sayı tahmin oyunu yap abi canın sıkıldıysa Big Grin Big Grin
bari legentlerin olmadığı haritada geçerli olmasın bu kural olmaz mı ?

winrazor kasarız Pidgeon Cave 1F ve
Pidgeon Cave 2F'de
olabilir bak. bunu yapalım
(06.08.2012, 13:04)CeFurkan Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(06.08.2012, 12:54)ewina_azadi Adlı Kullanıcıdan Alıntı: bari legentlerin olmadığı haritada geçerli olmasın bu kural olmaz mı ?
olabilir bak. bunu yapalım
eğer ewina nın o yazdığıysa süper olur Big Grin
J.W
Burdayız!
iyide istemediğimiz canavarlarla neden savaşalım ki üst üste kaç kere savaşmak zorunda kaldım vakit kaybı
.KANBER.
otomatikçiler için guzel bır onlem

elle kasanlar ıcın tam bır ezıyet Big Grin
Güncelleme:
Bu kural sadece zenith veya legendary veya ancient canavar içeren haritalarda geçerli olacak
efsane ile kasma yöntemi is end Big Grin
J.W
Burdayız!
son guncelleme ıyı oldu Big Grin

her son bır başlangıctır Big GrinBig GrinBig Grin
Hayırlısı ne diyelim, zaten bu tür şeyler emeğiyle kasanlara pek etki etmeyecektir , hatta avantaj bile olabilir %6.67 oranla kaç denilen legend ile savaşmak Smile
[Resim: adszzzrj.png]
evet Furkana kaç tane oyun açığı söyledik. Daha da bulursak söyleriz dedik

Bu tür zorluklar çıkaracağına bırak diğer açıkları da bulup söyleyim Furkan sana. Ne diye kendi eliyle kasan insanlara eziyet çektiriyosun. eliyle spi arayan adam bu saçmalıklarla uğraşmak zorunda mı? Yani son söylediğimiz 2 şeyden sora açık kaldığını da sanmıyorum oyunda

oyunu oynayan 40 kişi vardı. şimdi oynayan sayısı 10 falan olacak. bağış yapan da yok. nasıl döndüreceksin bu oyunu merak ediyorum

Pokemon oyunu olsa oynanır da, "canavar manavar bunlarla mı uğraşacam lan" diyecek oyuna başlayanlar

(06.08.2012, 15:32)HeaTsHoT Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hayırlısı ne diyelim, zaten bu tür şeyler emeğiyle kasanlara pek etki etmeyecektir , hatta avantaj bile olabilir %6.67 oranla kaç denilen legend ile savaşmak Smile
ben 100 taneyi 2 dakkada falan bitiriyorum. forumdaki spiralaxy konusunda çektiğim videoda 10 dakkada 1 spi yakaladım görüldüğü gibi

15 seferde 1 bu olay olacaksa 10 dakkada değil 20 dakkada yakalanır. 500 seferde 1 yakalandığını düşünürsek spiranın 33 kez savaşa giricez. gereksiz bence Smile
(06.08.2012, 15:33)uTku34 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: evet Furkana kaç tane oyun açığı söyledik. Daha da bulursak söyleriz dedik

Bu tür zorluklar çıkaracağına bırak diğer açıkları da bulup söyleyim Furkan sana. Ne diye kendi eliyle kasan insanlara eziyet çektiriyosun. eliyle spi arayan adam bu saçmalıklarla uğraşmak zorunda mı? Yani son söylediğimiz 2 şeyden sora açık kaldığını da sanmıyorum oyunda

oyunu oynayan 40 kişi vardı. şimdi oynayan sayısı 10 falan olacak. bağış yapan da yok. nasıl döndüreceksin bu oyunu merak ediyorum

Pokemon oyunu olsa oynanır da, "canavar manavar bunlarla mı uğraşacam lan" diyecek oyuna başlayanlar

(06.08.2012, 15:32)HeaTsHoT Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hayırlısı ne diyelim, zaten bu tür şeyler emeğiyle kasanlara pek etki etmeyecektir , hatta avantaj bile olabilir %6.67 oranla kaç denilen legend ile savaşmak Smile
ben 100 taneyi 2 dakkada falan bitiriyorum. forumdaki spiralaxy konusunda çektiğim videoda 10 dakkada 1 spi yakaladım görüldüğü gibi

15 seferde 1 bu olay olacaksa 10 dakkada değil 20 dakkada yakalanır. 500 seferde 1 yakalandığını düşünürsek spiranın 33 kez savaşa giricez. gereksiz bence Smile

hiç boşuna. isteyen oyunu bırakabilir Smile
npc ıstıyorum Big Grin
(06.08.2012, 16:11)hacii Adlı Kullanıcıdan Alıntı: npc ıstıyorum Big Grin
evet gelecek İnşAllah
bugun de sana 100 lvl poke ısmarlarım hehehe
fendark olmaz ama Big GrinBig Grin
Furkan bence en büyük hatan efsanelerin oranlarını 0.02 0.01 gibi oranlardan 0.5lere çıkarman oldu. Bir de deli gibi exp kazandırmalarını sağladın

eğer bunları yapmasaydın hiç böyle şeylerle uğraşmicaktın

ayrıca en iyi oyuncular listesinde çok kasmış ilk 10dakiler falan diyosun, eğer efsaneler bu expi falan vermese yine bu durum olmazdı

60 tane 100 level pokemonum vardı 1 sene 1. kaldım ben oyunda. çünkü kasmak zordu eskiden

Eğer yine eskisi gibi herşeyi zor yapacaksan 2. bi server açıp Sıfırdan başlayacaklara adalet sağlamanı öneririm
(06.08.2012, 16:40)uTku34 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Furkan bence en büyük hatan efsanelerin oranlarını 0.02 0.01 gibi oranlardan 0.5lere çıkarman oldu. Bir de deli gibi exp kazandırmalarını sağladın

eğer bunları yapmasaydın hiç böyle şeylerle uğraşmicaktın

ayrıca en iyi oyuncular listesinde çok kasmış ilk 10dakiler falan diyosun, eğer efsaneler bu expi falan vermese yine bu durum olmazdı

60 tane 100 level pokemonum vardı 1 sene 1. kaldım ben oyunda. çünkü kasmak zordu eskiden

Eğer yine eskisi gibi herşeyi zor yapacaksan 2. bi server açıp Sıfırdan başlayacaklara adalet sağlamanı öneririm
evet dediğin gibi hatalar yapmışız. şu anda sistem oturacaktır tahminimce.
gelen exp 1k ben kasacagım 12m veya 10m exp sadece bır poke için
kac gun surer bu sekılde Smile belki de ay
npc geldıgınde bu kac oranını yapsaydın keske

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 3 Ziyaretçi

Users browsed this thread: ewina_azadi