Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bu nasıl 1/15 ???
3 saattir midandr arıyorum 3500 seferdir tıklıyorum(35 kez hesaplama sorusu girdim yani)  fakat chromaul 850 kere otomatik olarak savaşa girdi 1/15 sebebiyle

3500/15=233 savaşa falan girmesi gerek yaklaşık. neden bu kadar çok savaşmak zorunda kalıyorum???

1/15 değil 1/4 falan mı bu ne böyle arkadaş. bu sistemde 1/15 olacaksa doğru düzgün olsun, her 3-4 tıklamamda bir savaşa giriyorum :S:S
Bazen üst üste 2-3 kere savaşa girdiği oluyor bilmediğimiz bişe varsa öğrenelim.
.KANBER.
yav 3-5 seferde bi savaş, neresi 1/15 bunun. bazen 40 kez savaşa girmediği oluyo ama sonra üstüste girmeye başlıyo 1/15 oranı yok. 3500 sefer tıklamada 850 kere otomatik savaşa mı girilir ya, nası bişey bu

sisteme yenilik lazım 1/15 iyi bi sistem fakat üstüste girmesin savaşa bi 15 sefer beklesin bari ondan sonra 15-25 arası bi tıklamada falan girsin mesela savaşa
15 de 1 ise tam işlesin Smile
.KANBER.
yav bi savaşa girdikten sonra 10 kez falan savaşa girmesin bari, sonra ne zaman giriyosa girsin. üstüste üstüste olmuyor
tamam başgan konu anlaşıldı sanırsam admin el atar Smile
.KANBER.
arkadaşlar tamamıyla rastgele olarak üretiliyor sayı ve en iyi algoritma ile üretiliyor
hızınız az gelmiş olabilir

hata yok sistemde

1000000 sayı üretip denedim ve oran doğru

ama 2 defa üst üste gelebilir

oranı 1/15*1/15 ihtimal = 1/225 ihtimal
algoritmalar doğrudur da, şanssızlıktan mıdır nedir 850 savaşa girdim 3500 adımda ya, 3-5 seferde bi çıkıyo hep. bi savaştan sonra 10 defa çıkmasın bari. 10-20 arası falan çıksın
daha devam  mı edıyor  random (1/15) olayı
ne gadar ayp
oyy dağlar, özledim sizi Smile
bence bu otomatik savaşa girme olayı çok saçma ve oyunu sıkıcı kılan etkenlerden biri. yanlış anlamayın lütfen, eleştirmek amaçlı söylemiyorum yardım amaçlı söylüyorum. canavar çıktı savaşmak istemiyorsan kaça tıkla bazende kaçama. uğraştırıyor ve sıkıyor. kaç seçeneğini kaldırmak ve direk yönlendirmeyle canavarı geçmek daha mantıklı bence. savaşmak isteyen savaşır zaten. bu konuda şikayetler de var düşünülmesi gerekir bence. oyundaki birden fazla adım atma mantığı çok güzel düşünülmüş ve öyle de olmuş ancak yaratık çıktığında kaç butonuna tıklamadan hareket edemediğimiz için çoklu hareket olayını tamamen gereksiz kılıyor ve arka plana atıyor. bence düzenleme yapılmalı.
[Resim: gaaranaruto.gif]
anci yakalamak zaten cok zor bide HER 5-6 MAX. 10 adimda savasa giriyo insanda inanin istek heves ne varsa gidiyo 

illa zorunlu savas istiyosanız anci ciktiğinda kaçamayalım savasalim Big Grin anci cıkana kadar kesecek canavarda mp puanı kalmıyo Arcanum Arcanum  nereye kadar
TÜRKİYE CANAVAR USTALARI
TRC
CihaTxD

her seferinde söylenildiği gibi bu sistemin yerine başka bir sistem gelmediği süreçte kalkmaz
[Resim: trc5.png]
zaten hiç bi makro çalışmıyo efsane olan haritalarda,  otomatik savaşa sokması gereksizlik
biri makro mu dedı Big Grin
ben burdayım daha Tongue

anci aramadıgım ıcın bu 15/1 ile pek ısım yok ama
normal emiş zenıth ararken bıle yeterınce sinir ediyor bu sistem

100 kere sorulsa kalksın mı dıye bana hepsındede kalkmalı derım

başka bır sıstem denılıyor ama kımsenın baska bır sıstem aradıgını gormuyorum Sad

suan oyunda makro engellemek için 3 tane sistem var zaten Big Grin
otomatik savaş hepten kaldırılsın oyundan soğutmaktan başka birşeye yaramıyo
yabancılardan şikayet eden tek kişi yok Big Grin
bu yabancılar farklı bır oyun mu oynuyor ki Big Grin
o kadar sistemin üstüne bi de bu 1/15 gereksiz. Madem legend ancient falan aramak zor olsun diyosun, o zaman çıkma oranı 0,01 yerine 0,005 olsun ama 1/15i de kaldır yani
bence de,  ayrıca zaten bu halde bile 30 tane ancient yakalamışsınız yani demekki oluyor Smile ben hiç ancient yakalamadım ha fazla uğraşmadım ama şikayetim yok yani Smile
[Resim: adszzzrj.png]
30 tane anci mi yakaladın pes masallah :d
15/1 olmasaydı ne yapacaktın dusunmek bıle ıstemıyorum :d
ancıler 2m dan satılırdı herhalde Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 2 Ziyaretçi

Users browsed this thread: