Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
GÖSTERGE
Öncelıkle Selamun Aleykum beyler hepimizin ıstedığı ama fazla zaman alan pokemeon yakalama olayına şöle bi çözumde bulunmak ısterım tabı olursa mesela arabada kaç yaptınıza ibreden bakarsınız ben oyune 3 tane ibre eklenmelı biri zenit için biri legen biride ancient için şimdi ancien felan kaç adımda çıktını unuttum ama mesela 10000 adımda çıksa yurudukce ne kadar kaldığı yazsa olmazmı beyler iyi bi fikirmi
                                Sipahiler ( SPR )
[Resim: adsz2wb.png] [img] [Resim: tasarmj.jpg] [/img][img=150x16] [Resim: tasarmj.jpg] [/img]
fikir fikirdir ama geri sayım ben pek tutmadım işin sırrı kaçıyor ve herkes anci yakalar o zaman onun için anlamı kalmaz
[Resim: trc5.png]
böyle bişi olsa yakalamak garanti olur
şöle bişi olsa diiyelıkkı ibre olsun yıne ancientın çıkma olsılını gösterse harıtanın o bölumunda arama yapsak öle olsa
                                Sipahiler ( SPR )
[Resim: adsz2wb.png] [img] [Resim: tasarmj.jpg] [/img][img=150x16] [Resim: tasarmj.jpg] [/img]
Bazen 5 adımda çıkar bazen 1000 şans işi değil mi bu durum
Karakterim ve tavrımı birbirine karıştırmayınız! Karakterim “kim olduğumla” ilgilidir, tavrım “sizin kim olduğunuzla.”
MySteRiOuS-TRC
(04.04.2013, 19:15)GS_ASKI_05 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Öncelıkle Selamun Aleykum beyler hepimizin ıstedığı ama fazla zaman alan pokemeon yakalama olayına şöle bi çözumde bulunmak ısterım tabı olursa mesela arabada kaç yaptınıza ibreden bakarsınız ben oyune 3 tane ibre eklenmelı biri zenit için biri legen biride ancient için şimdi ancien felan kaç adımda çıktını unuttum ama mesela 10000 adımda çıksa yurudukce ne kadar kaldığı yazsa olmazmı beyler iyi bi fikirmi

gösterge somut bir kalan mesafeyi gösterir bildiğim kadarıyla.zenith legend veya ancient yakalama olayı şansa bağlı bişey,attığın adıma göre değil,şansa bağlı bir olay.ilk adımda anci yakalamıştı ihsan yanlıs hatırlamıyosam
hım. ben adıma bağlı sanıyordumda kanber mi demişte kaç adımda bir çıkar dıye öle bişi demiştide
                                Sipahiler ( SPR )
kaç adımda 1 çıkar dememiştir 10000 de 1 çıkar demiştir yani 10000 içinde bir sayı gibi düşün fakat bu sayı 9999 da olabilir 2 de 3 de burası şans işi
[Resim: trc5.png]
abi anci işi çok zor ben hiç uğraşmadım pvplerde iç şansım yok o yüzden bi kolaylık gelse keşke eventlerde filan bişeyler yapılsa haftada bir mesela daha iyi olur ama o kadar arayıp bulanlarında emeği var tabi bişey denilemez .

saf güç  ,  taktiğe boyun eğer  . 
Hım ben şans ışı oldunu bılıyodumda hanı öle bişi olsa olurmu dıcektım neyse  yada şöle harıtanın hangı köşesınde çıkma olnağı yuksek onu gosterse olmamzı o bölgede gezsek olmazmı
                                Sipahiler ( SPR )
(04.04.2013, 19:21)CeFurkan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: böyle bişi olsa yakalamak garanti olur
aynen Big Grin

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Users browsed this thread: