Monster MMORPG Oyunu Resmi Forumu » Duyurular Ve SSS » Oyunla İlgili Duyurular » Bazı canavarların resimlerini daha yüksek kalite ile değiştiriyoruz
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 5/5 - 3 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bazı canavarların resimlerini daha yüksek kalite ile değiştiriyoruz
(31.03.2012, 05:51)uTku34 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Henrie yine döktürmüs. İronate de tekrar cizilirse super olacak ilk 2 hali harika cunku
Kesinlikle katılıyorumSmile

[Resim: 64571476.png]
DRAGON RİDER99

(31.03.2012, 05:51)uTku34 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Henrie yine döktürmüs. İronate de tekrar cizilirse super olacak ilk 2 hali harika cunku
aynen Henrie öğreniyor artıkBig Grin
J.W
Burdayız!
nerde bu resımler ben bırsey gormedım
ing foruma mı uye olacagız anlamadım ki
hepside süper harika mükemmel... böle gider Big Grin
[Resim: trc5.png]
(31.03.2012, 07:20)hacici Adlı Kullanıcıdan Alıntı: nerde bu resımler ben bırsey gormedım
ing foruma mı uye olacagız anlamadım ki
Çizen kişiler ve konuları

https://forum.monstermmorpg.com/Thread-He...Lot-online

https://forum.monstermmorpg.com/Thread-GK...rs-Offline

https://forum.monstermmorpg.com/Thread-Mi...Redrawings

J.W
Burdayız!
Konu guncellendi ve 20 yeni canavar var Big Grin
süper olmuşlar Big Grin
.KANBER.
(22.04.2012, 01:51)CeFurkan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Konu guncellendi ve 20 yeni canavar var Big Grin
teşekkürler Adminim . Yaşasın Admin Big Grin
J.W
Burdayız!
henrie yine dokturmus :d
yanlıs saymadıysam 553 tane gitti 106 tane yenilenen resim var Big Grin
azı gitti cogu kaldı ins hepsini yenilerler :d
inş da kaç saat uğraştın saymak için Big Grin

şaka bu arada
J.W
Burdayız!
Konu yeni çizilen 17 canavar ile güncellendi. İlk mesajda F5 yaparak güncel hallerini görebilirsiniz
(12.05.2012, 13:52)CeFurkan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Konu yeni çizilen 17 canavar ile güncellendi. İlk mesajda F5 yaparak güncel hallerini görebilirsiniz
yeni dimagem iğrenç olmuş. eskisi çok daha iyiydi keşke değiştirmeseydin. sırtı kambur eğilmiş ezik gibi bi şekilde duruyo. eskisi elinde bulutla falan çok karizma duruyodu
Bence Haloudelou mütiş olmuş.
DRAGON RİDER99

bence dimagem ve haloudelou süper .
J.W
Burdayız!
bence de Haloudelou güzel ama dimagemin eski hali daha karizmaydı
konu guncellendi

ilk sayfada f5 yapın

Redrawn By Henrie

[Resim: 436Piribbean.png] [Resim: 437Piraid.png] [Resim: 550Collecrow.png] [Resim: 551Ravenatch.png] [Resim: 643Sporoom.png]

Redrawn By GarbageKeeper

[Resim: 279Coltide.png] [Resim: 280Rainay.png] [Resim: 281Horiver.png] [Resim: 341Darex.png] [Resim: 342Riblack.png] [Resim: 343Tyranoir.png] [Resim: 344Stegorch.png] [Resim: 345Kentower.png] [Resim: 346Solare.png] [Resim: 352Wasteal.png] [Resim: 353Parastlyze.png] [Resim: 388Shocoil.png] [Resim: 389Wattesla.png] [Resim: 390Voltesla.png] [Resim: 499Wateel.png] [Resim: 500Snakrait.png] [Resim: 501Gardeel.png] [Resim: 541Nukid.png] [Resim: 542Cautant.png] [Resim: 543Radiaution.png]
süpersin ce furkan helal olsun
mükemmel süper yani adamlar yapıyor beyler Big Grin
[Resim: adszzzrj.png]
(23.06.2012, 07:46)HeaTsHoT Adlı Kullanıcıdan Alıntı: mükemmel süper yani adamlar yapıyor beyler Big Grin
KatılıyorumBig Grin.

Gardeel'i seviyordum, artık bayılıyorumBig Grin.
DRAGON RİDER99

radiuation gerçekten mükemmel ve göz alıcı şimdi gidip kasıcam felan Big Grin
[Resim: adszzzrj.png]
Muhteşem ya muhteşemBig Grin
J.W
Burdayız!
harika süper çizimler
gk döktürmüş
J.W
Burdayız!
Horiver'e Ölünür Şu Asalete Bak...
canavarlara bayıldım şimdi bişeye benzemişler Big Grin
                                                                                         [Resim: 66j2ae.png]

ELITES    
                                    TEAM
(23.06.2012, 09:50)Crimsn Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Horiver'e Ölünür Şu Asalete Bak...
gk nın yeteneği Big Grin
J.W
Burdayız!
harika olmuşlar yapanların ellerine sağlık Smile
canavarlar harika bendemi çizsemde onlar sonra düzeltir Big Grin
Benim bi hesabım vardı 100 lv charmanderle 100 lv squirtle vardı o çarımın şifre nıck msn unuttum yenı uyelık açtım o dedıgım yaratıklar oyundan kalkmış bunlarıda geri getiricekmısınız ? pokemonu herkes pikacu squirtle charmander vs ile tanıdı getirememenizin aklıma gelen bir nedeni var ama dogrumu bılmıyorum öylesıne düşündüm pokemon çizgi filmini yapan kişinin telif hakları yüzünemi getirmiyorsunuz diye düşündüm :S

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 3 Ziyaretçi

Users browsed this thread: