Konu Kapalı
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 5/5 - 1 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bazı Öneriler
#1
Merabalar, birkaç önerim olacak nacizane.

- Yenilenen hareket etme butonları pek pratik değil, eskisine dönsek daha güzel olur. Yada daha kullanışlı bir yön tuşu paneli yapılabilir.

- AL yeteneklerinin hangi monsterlar tarafından öğrenilebildiğini bulmak çok zor. Şu anki haliyle haritalarda 500den fazla yakalanabilir monster var ve bir AL yeteneğinin öğretilebileceği monsterları bulmak neredeyse imkansız. Bunu kolaylaştıracak bir güncelleme yapılabilirse güzel olur.

- MonsterDex'te monsterların oyunda kaç tane bulunduğunu öğrenebiliyoruz. Bunların hangi kullanıcılarda olduğunu da öğrenebilsek fena olmaz bence.

- Yukarıdaki navigasyon menüleri de eskisinden daha kullanımı zor bir hale gelmiş. Onlar da daha pratik yapılabilir. En azından eski haline getirilebilir.

Şimdilik aklıma gelenler bu kadar. Bir de bir sorum olacak. Şimdiye kadar pek vaktim olmamıştı ama şu sıralar boşum ve Oyuna katkı sağlayacak birşeyler yapmak istiyorum. Neler yapabilirim, yardımcı olursanız sevinirim.
#2
sadece 2. dediğine katılıyorum ayrıca bende söliyim bi öneri hani fareyi yukardaki butonların(anasayfa,oyun sayfası,profilim vb..) üzerine getirince yazılar çıkıyor ya o öbür yazılarla çok karışıyor
Susuyorsak aşkımızdan..
#3
katılıyorum
Türkiye Canavar Ustaları
TRC
desper4do

#4
bende katılıyorum
[Resim: trc5.png]
#5
Bence Çok İyi degismesi taraftarı degilim Gayet güzel Fakat boş Yere Attractive Player eklenebilir
Galatasaray
#6
eklenecek ilerde
[Resim: adszzzrj.png]
#7
Henüz sadece 3 mesaj atttığımdan ve konu açma iznim omadığından hafiften yukardaki arkadaşın konusuna salça olacağım.Bir kaç önerimi belirtmek istiyorum.
-Savaştığımız canavarların yanında 1-3 arası yıldızlar oluyor bu yıldızlar canavarın gücünü arttırdığı gibi bize gelen exp miktarınıda arttırabilir.
-Savaş yaparken kullandığımız saldırda mp dışında saldırnın gücü veya biraz daha abartırsak saldırnın isabet oranı ve hangi türlere fazla veya az hasar verdiğini belirten saldırıya tıklamadan üzerine gelince ortaya çıkacak bir baloncuk konulabilir.
-Son olarak eskiden yanlış hatırlamıyorsam PokemonCraft'ta lottery(Çekiliş) vardı.Aynı olay buraya da konulabilir.
İyi Forumlar...
#8
Bence oyuna zevk katabilecek birşeyde GYM'lerin gerçek insanlar tarafından yonetilmesi.
FORTUNA Smile
#9
konu aktif değil. lütfen yazmayalım. bide gerçek insanlar yönetemez.
[Resim: adszzzrj.png]

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Users browsed this thread: