Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bir Kaç Yeni Fikir
#1
Rainbow 
1.)MonsterDex'te Yeteneklerine Göre Arama Diye Bir Arama Stili Olmalı.
Mesela Ben Regenerator Yeteneği Olan Bir Monster Arıyorsam Nerdeyse Tüm Monsterlere Bakmak Zorunda Olacağım Ama Eğer Hani Markette Doğasına Göre Filtrele Olayı Gibi MonsterDex'e Yeteneğine Göre Filtrele Gibi Bir Filtre Çıkarsa Oyuncular Çok Rahat İstedikleri Monstere Ulaşır.


2.)Markette Gerçekten de Pahalı Bir Fiyattan Immunity Eşyaları Satılabilir ya da Bağış'la Satın Alınabilir.(Herhangi Biri)Mesela Bir Monster Fightning Türünden 4x Hasar Alıyorsa O Eşya Sayesinde 0x Hasar Alabilir.


3.)Weapon,Orb ve Crystal Gibi Canavarı Güçlendiren Eşyaların Daha Yüksek Özellikli Hali Bağışlarla Satın Alınabilir.


4.)AI Yeteneği Kullanıp Canavarı Bulunca O Canavar Bizde Varsa Kaçtıktan Sonra Tekrar Monster'e Tıklamak Gerekiyor(Örn:Stone Smash).Elimiz Yoruluyor Kaçtıktan Sonra Monstere Tıklamamıza Gerek Kalmadan Haritada Yapabileceklerimizi Görme Yerinde Kalabilir ya da Kısayol Tuşları Eklenebilir.


5.)Pazardan Eşya Satın Almak Bölümünde Hiç Eşya Yok Çünkü Kimse Alınca Daha Düşük Fiyattan Satmak İstemiyor Eğer Canavarlardan Eşya Düşürebilirsek Pazar'ın Canlanacağına Eminim.Bu Canlanmayla Oyunda Canavar Kasmaktan Çok Ticaret Yaparak Para Kazananlar Oyuna Sarılacaklar ve Oyuncu Azalması Biraz da Olsa Kısıtlanacak


6.)2 Oyuncu Starter Monsterlerini Takaslayabilir Örneğin;17Level Masagon'u Takasa Çıkaracağız.17Level Masagon'umuzu İsteyen Kişi Sadece Kendi Starter'ini Size Verebilir ama Kendi Starter'i Dışında Monster Veremez.Ben Böyle Bir Durumda Kimsenin Hile Yapabileceğini Sanmıyorum En Kötü İhtimalle Kendisinde 50Level Starter'i Olan Yan Hesabıyla Takas Ederek Yan Hesabını Hızlı Kasar(Yine de Eski Hesabındaki Kadar İyi Sıralaması Olamaz.) ya da 10Level Emek Verilmemiş Starter'i Olur.


Benim Şimdilik Önerilim Bu Kadar Bana Katılan Arkadaşlar Yorum Atsın Böylece Konu Yeni Mesajlarda Ve Bölümde Üstte Kalır.
MonsterMMORPG Forum Better Than Other Pokemon Forums
#2
Evet benımde sana bir önerim var msj verirken büyük harf kullanma.
 [Resim: trc2.png]
                                            ☭ ★
#3
+ rep güzel fikirler Smile

1,4,5 çok güzel ama 3 olmasın Smile

#4
düzenledim akgun Big Grin
MonsterMMORPG Forum Better Than Other Pokemon Forums
#5
2.3 kesinlikle olmazda bnce 1 en makulü geldi bna Big Grin

#6
paylaşım için teşekkürler
#7
ben starter olayını beğendim. isteyen sonrada vazgeçerse başka oyuncunun starterıyla değişebilsin. bi de bence canavar takımı ayarlama kısmında filtrelerin arttırılması lazım, mesela statları falan da seçebilmeliyiz pazarda yapılabildiği gibi

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Users browsed this thread: