Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
BirKaç tavsiye
#1
Şu anda oyunun aktiflik ve oyuncu sayısı bakımından yerlerde olduğu gözle görünür şekilde ortada. Bence ilk önce oyunu bırakan oyuncuları geri çağırmak bir şekilde etkili olabilir. Belki takas veya satılamayan bir ancient yada belli bir miktar altın.Çünkü şu anda oyunu oynayan sayısı 200'u geçmiyor.

İkincisi oyunun ilk çıktığından beri (pokemon craft dahil) çok zaman geçti. İnsanlar artık browser üzerinden oyun oynamayı tercih etmiyorlar. Bu yüzden acilen bir ios/android app yapılması lazım. Bence bunun yapılması oyunu oynayan kişi sayısını çok üst seviyeye tekrar çıkarabilir. Evet biliyorum oyunun bir app ı var ama zaten yorumlara da bakınca anlaşılacağı gibi sadece siteye yönlendiren bir app. 

İsim değişikliği bence şart. Hem insanlarda bu oyun artık öldü eskidi (Kabul etmek zor olsada geçmişe göre öyle) izlenimi geride bırakmak hemde oyunun şu andaki çok basit duran isminden kurtulmak için önemli. Monster da mmorpg da çok geniş kavramlar ve de uzun bir isim.

Elo sistemi: Bu oyunu bırakanların bir çoğunun nedeni iyi bir pvp sistemi olmaması ve sonucunda pvplerin pek önemli olmamasından dolayı bıraktı. Şu andaki sistem belkide bu bakımdan iyi ama gelişmesi şart. Bir kere bir tarafın npc olması çok büyük bir eksi ve sürekli olarak oyuncunun karşısına kendinden çok düşük birisinin gelmesi sonucunda az puan elde edilimi çekilmez kılıyor sistemi.

Belki pokemonpets aktifdir pek bakmadım bilemiyorum ama bu oyun şu anda can çekişiyor. 2 yıl sonra döndükten sonra kendimi tekrardan ilk 5'in içinde buldum. Bu bile oyunun ölü olduğunu kanıtlar nitelikte. Bu oyun büyük bir nostalji içeriyor benim için ve eski oyuncuların geri dönmesi vede oyunun tekrar büyük kesimler tarafından oynanması herkesi mutlu edecektir. Umarım tavsiyelerim göz önüne alınır
#2
katılıyorum tavsiyelere ama ios veya android app su anda imkansız benim için zamanım yok

elo sistemi için tavsiyeleri bekliyorum sistemi iyilestirmek adına

live pvp olsa daha iyi olabilir elo sistemi ama onun icinde yeteri kadar aktif oyuncu yok
#3
Vay be eskilerden birini görmek güzel ,

Tugay sen bizim rakiptin dimi gerçi ama yani olsun Big Grin

İnsan özlüyor be
[Resim: adszzzrj.png]
#4
HEATSHOT seni görmek de güzel Smile Ben RECH YA DA REXX .Belki beni unutmamışsan tanırsın arada foruma girip çıkıyorum hadi kolay gele
#5
Bence zenith canavarın çıkma oranı artırılmalı pokemon pets de daha çok ultra rare bulabiliyorum ve ilk başlıyanlar için çıkan zenith yakalama şansı ters tepebiliyor çünkü lvl 50 olarak geliyor (minimum) zenith canavar bununla ilgili çalışma yaparasanız sevinirim Big GrinBig GrinBig Grin (Konu açamadığım için buraya yazıyorum help me SadSadSad)

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Users browsed this thread: