Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 3/5 - 2 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Daha fazla EXP!
#1
Bilgi 
Arkadaşlar burada anlatıcağım 2 konu da normalde forumda mevcut önce ki yapan arkadaşlarımız sağolsunlar. Fakat konular eski oldukları ve "yeni başlayan oyuncular için bilgi" listesinde yer kazanmak için bu 2 konuyu tek çatı altında toplayıp, mümkün olduğunca sade ve anlaşılır şekilde anlatmak istedim.
  Konu başlığından da anlaşılacağı gibi burada size herhangi bir canavarımıza daha fazla EXP kazanarak, hızlı ve kolayca level atlatmanın yöntemini anlatacağım. Olayımız çok basit; savaşa sokarak EXP kazanmasını istediğimiz canavara markette bulunan ve bu eşyayı tutan canavara %50 daha fazla EXP veren "Experience Armor" eşyasını giydirmek ve canavar takımımızda ki herhangi bir canavarda aşağıda ki resimde açıklaması bulunan"Expert Leader" yeteneğinin bulunmasıdır.

[Resim: uk2w.png]

(Not: Daha önce soruyla karşılaşmam ve kimsenin aklında pürüz kalmamasını istemem nedeniyle şimdiden söylüyorum; Hayır, expert leader yetenekli canavarınızı savaşa sokmanıza gerek yok takımınızda bulunması yeterli.)

Gördüğünüz gibi bu iki şartı yerine getirdiğimizde EXP bonusumuz toplamda (+%50)+(+%50)=+%100 olur ve canavarımız bir savaştan %200 EXP alır. Hele ki bir de çoğumuzun bildiği günlük oy kullanma sistemimizle 6 saat boyunca %100 EXP ve altın bonusu aldıysanız aldığınız EXP uçar üstüne üstlük bir de event vaktiyse EXP tavan yapar. 

(Not2: Eğer oy kullanma sistemini bilmeyen arkadaşlarımız varsa: https://forumturkce.monstermmorpg.com/Ko...inda-bilgi adresinden öğrenebilirler.)

(Not3: Yukarıda anlattıklarıma ek, uygun ve güçlü canavarları olanlar https://forumturkce.monstermmorpg.com/Ko...izli-level adresinden düşük levellerini basit ve seri bir yöntemle nasıl level atlatabileceklerini öğrenebilirler.)

  EXP' inizin bol oyununuzun keyifli olması dileğiyle. İyi oyunlar!
[Resim: trc5.png]
#2
eline sağlık Smile


ekledim
[sup]Buraları Eskiden HEP Dutluktu...[/sup]
#3
ne demek rica ederim yardımcı olabildiysem mutlu oldum Smile
[Resim: trc5.png]
#4
eline sağlık yeni gelenler için iyi olmuş Smile
[Resim: hyper_by_muslu-d7bb3n2.png]
#5
konu için teşekkürler biraz geç oldu ama Smile
[Resim: adszzzrj.png]

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Users browsed this thread: