Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 5/5 - 1 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
İnanılmaz bir olay.
#1
İnanılmaz bir olay.Bu olayın hiçbir bilimsel açıklaması yapılamadı.Böyle bir şey ancak Yüce Yaradan'ın , Allah'ın izniyle olabileceği kesinlikle ortada.Gerçekten ibret alınacak bir olay. Allahuekber.

Küçük Çocuk Gömülecekken Gözlerini Açtı
Brezilya'da ölen çocuk gömülecekken gözlerini açtı, su istedi ancak...


DailyMail gazetesinin Brezilya'nın ORM internet sitesine dayandırarak verdiği habere göre; korku filmlerini arayatmayacak bir vaka yaşandı.
Cenaze alayının iddiasına göre, zatürreden öldüğü için toprağa verilmeye hazırlanan Kelvin Santos 2 yaşındaki Brezilyalı çocuk birdenbire tabutunda doğrularak babasından su istedi ve kendi yasını tutan insanları dehşete düşürdü.
İnanılması güç olay Brezilya'nın Belem bölgesinde yaşandı.
Hastanede tedavi gördüğü sırada hayati belirtilerini yitiren Kelvin Santos'un geçen hafta Cuma günü 19.40'ta resmen öldüğü açıklandı.
Tüyleri Diken Diken Oldu
Çocuklarını kaybetmenin üzüntüsü ile yasa boğulan acılı aile, talihsiz evlatlarını ertesi gün toprağa vereceğini yakınlarına haber verdi. Cumartesi günü toprağa verilmeye hazırlanan çocuğun cenaze merasimi için her şey hazırdı. Ancak cenaze ayininin yapılmasına bir saat kala herkesin tüylerini diken diken eden meydana geldi.
Babacığım Su Verirmisin
Çocuk herkesin şaşkın bakışları içinde tabutunda doğrularak oturdu ve "Babacığım bana su verebilir misin?" diye sordu. Şoka giren baba ve olay yerinde bulunan aile fertleri ilk şaşkınlığı atlattıktan sonra kaybettiklerini sandıkları evlatlarına yeniden kavuşmanın sevincini yaşamaya başlamıştı ki çocuk yeniden tabuta uzandı ve gözlerini ebediyyen kapattı.
Çocuğu Kapıp Hastaneye Koştular
Çocuğunun cansız bedenini kucaklayarak son bir umutla hastaneye koşan babanın umutları doktorların verdiği nihai raporla ebediyyen yıkıldı. Yapılan muayene ve tetkikler sonucunda çocuğun öldüğüne dair rapor çıkartıldı. Doktorlar, ölen çocuğun nasıl kalkıp su istediğinin, ellerindeki bilgilerle imkansız olduğunu söyledi.
Tarifi İmkansız
Ailenin, fertleri çocuğun yeniden canlanabileceği ümidiyle cenazeyi bir gün daha bekletti. Ancak daha sonra kaderlerine razı olarak, küçük Kelvin'i pazar günü akşam saat 17.00 sularında toprağa verdi. Dehş verici olayı gazetecilere şaşkınlık içinde anlatan Baba Antonio Santos, "Herkes şoke olmuştu. Gözlerimize inanamıyorduk. Yaşadığımız şoku atlattıktan sonra ebediyen kaybettiğimizi sandığımız evladımızın yeniden aramıza dönmüş olmasının sevincini tarf etmem imkansız. Ancak oğlum biz sevinç yaşarken yeniden tabuta uzandı ve bizleri bir kez daha ve daha büyük üzüntüye boğdu. Onu derin uykusundan uyandırmak için çok uğraştık ama uyandıramadık. Ecel onu bu kez tamamen aramızdan aldı" dedi.


Kaynak: https://www.trthaber.com/haber/dunya/kuc...43965.html
[Resim: adszzzrj.png]
#2
beyler birisi birşey paylaşmışsa ve kurallara aykırı ise şikayet edersiniz

fakat beğenmiyorsanız karışıp dalga geçme hakkınız yok

cevap yazmayın es geçin

bundan sonra daha ciddi yaptırımlar yapıcam

utkuyu 1 hafta forumdan uzaklaştırdım
#3
Bendece beğenmeyen yorum yapmasın
Türkiye Canavar Ustaları
#4
bu olay ibretlik bir olay bende duymuştum yaradan nelere kadir

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Users browsed this thread: