Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 5/5 - 1 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
İndirilen Oyunlar
#1
Arkadaşlar buraya indirilebilen oyunların linklerini koyalım ve tanıtabiliyorsak tanıtalım.Eğer tanıtamıyorsak alıntı yapabiliriz.İlki benden LF2(Little Fighter 2) İşte tanıtım ve link:Little Fighter 2 boyutu küçük olmasına rağmen oldukça eğlenceli ve stres atmak için birebir bir oyundur.Aynı PC'den 1-4 kişi ile oynanabilir. veya Networkden atabilirsiniz.
Tamamen ücretsiz.. Download:
https://www.download.com/3000-20-1015522...tag=button

Bütün Karakterlerin Haraketlerine bakmak için Character Guide indirin:
https://www.lf2.net/guide_v19.exe
Oyun yüklendikten sonra Masaüstünde çıkan ikona basarak oyuna girebilirsiniz.

1) Karşınıza çıkan ekranda Game Start, Network Game ve Control Settings var. [Resim: 1.gif] 2)Bana sorarsanız ilk olarak control settings'e girerek rahat ediceğiniz şekilde kontrollerinizi ayarlayın.Ben yön tuşları ve A,D,J kullanıyorum [Resim: 2.gif] 3) daha sonra Start Game deyin. Oynamak istediğiniz oyun türünü seçin.
VS Mode: 1vs1, 1vs2, 2vs2 isterseniz 4vs4 veya 1vs7 bile yapabilirsiniz.
Stage Mode: İlerlemeli oyundur. Kendi oluşturduğunuz takımınız ile veya tek başınıza bölüm bölüm ilerleyebilirsiniz.
1 On 1 Championship: 1'e 1 Eleme usülü turnuva.
2 On 2 Championship: Takımlı 2'ye 2 Eleme usülü turnuva.
Battle Mode: Çete kavgası gibi. Takımlardaki adam sayısını siz ayarlıyorsunuz. Saymadım ama o kadar çok adam koyabiliyorsunuz ki Bilgisayar kasıyor Eğlenceli...
Demo: Oyun Demosu
Quit: çıkar 4) VS Mode:
Resimde görüldüğü üzere adamları siz seçebiliyor takımları siz ayarlayabiliyorsunuz. Resimde Team 1 ve Team 2 olmak üzere 4'e 4 iki takım yaratılmış. Sağ kalan taraf kazanır. Dövüş bittiğinde istatistikler çıkar.5) Stage Mode:
Stage Modda 1-8 oyuncu bölüm geçmeli oyun oynayabilirsiniz. 5 ayrı stage vardır. Her stage içinde ise 5 ayrı bölüm. Stage içindeki kısa bölümleri geçtiğinizde Can(HP) ve Mana(MP) dolar. Altında Com yazanlar sizin adamlarınız hiçbirşey yazmayanlar ise düşmanlardır. Yolda iple bağlanmış rehineleri kurtararak takımınıza katılmasını sağlayabilirsiniz. Adamınız ölürse Bölüm geçtiğinizde yeniden doğacaktır. Aynı şekilde sizde ölürseniz bölüm geçildiğinde doğacaksınız. Herkes ölürse oyunu kaybedersiniz. 6) Battle Mode:
Büyük bir çete kavgası yapabilirsiniz. Kendi oluşturduğunuz takım ile birlikte dövüşebilirsiniz. Sağ kalan taraf kazanır.
Üst Paneldeki 4'er kişi Hero'dur. Özel yetenekleri vardır. Aşağıdaki adamlar normal adamdır. InScreen ayarı ile dövüşte kaç tane o adamdan geleceğini ayarlarsınız. Reserve ile Öldükten sonra yerine kaç tane yenisinin geleceğini ayarlarsınız.
Şişeler:
Uzun şişe hızla mananızı doldurur.
Küçük süt şişesi canınızı doldurur. Canınız Full ise mananızı doldurur ama büyük şişeden daha yavaş doldurur.7) 1 On 1 Championship:
1'e 1 Turnuva. Kazanırsanız bir dahaki ele canınız dolmaz. Bilgisayarında durumu aynı, önceki maçta kaybettiği canını sizinle yaptığı maçta can kısmındaki koyu kırmızı yer kadar dolar. 3 Maçı kazanan turnuvayı kazanır. [Resim: 16.gif][Resim: 15.gif]8) 2 On 2 Championship:
2'e 2 Turnuva. Oluşturduğunuz takım ile 2'ye 2 dövüşürsünüz. Kazanan bir sonraki tura geçer. 2 Maçı kazanan şampiyon olur. Giden can bir dahaki maça can kısmındaki koyu kırmızı yer kadar dolar.[Resim: 17.gif]9) Tuşlar ve Character Guide
Dediğim gibi Character Guide indirirseniz her adamın özelliklerine, haraketlerine bakabilirsiniz. Haraketler basittir. Character Guide'de haraketi öğretmek için gösterilen A D J harflerinin anlamları şudur.
"A": Attack (Saldırı Tuşu)
"D": Defanse (Korunma Tuşu)
"J": Jump (Zıplama Tuşu)
">": > işaretleri ise yön tuşlarını belirtmektedir.

Mesela D + > A diye bir özel haraketimiz var. Yapmak için önce Defansa basıyoruz. Sonra adama doğru çekip Attack tuşuna basıyoruz. Üçüne birden aynı aynda basmıyoruz. Sakin yapın haraketleri çok acele etmenize, Hızlı tuşlara basmanıza gerek yok.


10) Come, Stay ve Move Komutları:
Come: Buraya gelin, Takip edin anlamındadır. siz nereye giderseniz peşinizden gelirler. Stage modda oynarken takımın her yöne dağılmaması için güzel.
Stay: Beklemek, orda kalmak anlamındadır. Stay komutu verildikten sonra Takım oyuncuları yerinde bekler, siz istediğiniz gibi dolaşabilirsiniz. Ha yanına biri gelince armut mu toplayacak? hayır biri saldırırsa o da saldırır.
Move: Come veya Stay komutları verilmişse Move komutu ile herkesi kendi haline bırakabiliyoruz. Onlar ne yapacağını bilir derseniz güzel. [Resim: adsz-5.jpg]Karakterler:[Resim: faces.jpg]Haraketlere buradanda bakabilirsiniz ama Character Guide kullanmanızı tavsiye ederim. Orda açıklamalarıda var. Mesela Transformları aşağıda yazmaz. Character Guidde yazar. Neden Firzen, Louis Ex veya Julian karakterleri yok diyebilirsiniz. Onlar Transform karakterlerdir. Mesela Louis canı %33'ün altına indiğinde(ağzında kan olur.) D+J+A ile Louis Ex'e dönüşüyor. Character Guidden Freeze ile Firen'i canları ikisininde %33 ün altındayken(ağzında kan olur) birleştirip(ikisini birbirine koşturarak çarpıştırmak) nasıl Firzen yapacağınız falanda yazılı. Birde skillerde D + > + A (A + A...) yazıyor diyelim. Bu demektir ki D > A yaptıktan sonra hep A ya basarsanız mananız bitene kadar o skilli saydıracaktır demektir.Son olarak Network ile oyun atamadık. IP yazıyoruz ama olmuyor. Heralde ağ üzerinden atabiliyoruz. Hamachi yükleyip atmayı denedik ama hamachide sorun vardı o yüzden deneyemedik. Hamachi ile ağ kurabilirsek belki Networkden atabiliriz.. Network butonu koyduklarına göre atabiliyoruzdur Big Grin Ayrıca müzik oyuna güzel bir tat veriyor.Denemenizi tavsiye ederim.Sorularınızı burdan sorabilirsiniz.Not:Benim sunuşum biraz uzun oldu siz sunuşunuzu dilediğiniz gibi yapabilirsiniz.Benim sunuşumda çok resim vardı ama sadece on tane kabul ediyormuş.14 tane resmi sildim.Özür dilerim.

Evet Sunuşları bekliyorum.Big Grin
[Resim: fenerbahce-150x150.jpg]En büyük Fenerbahçe.
#2
güzel bişeye benziyor ama sarmaz bence online oyunlar sarıyor champions online gibi süper bir oyun Big Grin
#3
Hamachi ile diğer kullanıcılarla oynanabilir.Yani Online benzeridir.
[Resim: fenerbahce-150x150.jpg]En büyük Fenerbahçe.
#4
Benim başka bir oyun oynayacak vaktim yok fakat fena bir oyuna benzemiyor.
[Resim: 14j45k0.png]

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Users browsed this thread: