Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 5/5 - 1 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Oyun için düşündüğüm yenilikler
#1
-Tür etkileşimi -
Takımda aynı tür örnek fire türünde ki canavarlar birbirlerine belirli saldırılarla güç verebilsin örneğin 2 fire canavarından birini savaş için seçtiğimizde ilk seçtiğimiz canavar isterse takımımızdaki diğer fire canavarına atk def .... özelliklerini art tıra bilsin böylece strateji daha üst düzeyde olabilir.
-Görev sistemi -
Oyunda belirli npc ve gym lerden görev alabilelim bu görevlerden eşyadan monstere paraya kadar hediyeler olsun böylece oyun daha cazip bir hal alır hatta görevine göre ancient de hediye olarak verilebilir yani büyük bir görev sonucunda görev sistemi eklenirse seve seve yardımcı olurum .
-Günlük giriş bonusu-
Bildiğiniz üzere face tabanlı bir çok oyunda her gün bir şans oyunu olur bunu kendi oyunumuzada getirebiliriz her girişte yani devamlı her gün girişte ödüller artar haftanın sonu pazar gününe kadar kesintisiz oynanırsa ödül zen veya legend olabilir yada oyundan çok mesela ilk gün 50 k 2. gün 100 k böyle artabilir.
-Monster yumurtası -
Sınıflarına göre (zen legend emis vb.) markette satılan bu yumurtalardan 30 level 30 uv li aldığımız yumurtanın sınıfına göre canavar çıksın fiyatlar yüksek olsun ancient yumurtalarıda etkinlik günleri oyuna gelsin mesela versiyon atladığında o gün ancient yumurtası eklensin diğerleri gibi çıksın tabi fiyatı da yüksek olsun.


Biliyorum bu tarz işlerden önce daha önemli işler var fakat bu fikirlerimi size sunmak istedim belki beğenilirse ileride eklenir.
[Resim: trc5.png]
#2
Dediklerinin çoğunu sevdim olabilecek şeyler Smile

v3 Sürümünde gelebilecek şeyler bunlar Smile


Şuna günlük şans oyunu değilde günlük giriş bonusu desen daha mantıklı olur.


Bence günlük giriş bonusu olmalı zaten.  Ama ödül olarak verdiği şeylerin hesaplar arası aktarılmasına izin verilmemesi lazım yoksa millet bi sürü hesapla ödülleri toplar olmaz yani Big Grin
[Resim: adszzzrj.png]
#3
günlük giriş bonusu yaptım Big Grin
[Resim: trc5.png]
#4
Çok mantıklı teklifler Smile Günlük giriş ödülü şöyle de olabilir bence;
her gün puan versin, misal:
1.gün 50
2.gün 100
3. gün 125
4. gün 150
5+ gün 200

puanlarla yumurta alabilelim(yumurtanın kalitesine göre puanı artsın), puanı parayla takas edebilelim, mesela her puan 1k değerinde olsun, veya exp max gibi pahalı eşyaları da puanla alabiliriz
[Resim: elites33.png]
Herşeyi bilmene gerek yok Haddini bil yeter!!!

TR forum en aktif üye
EN forum admin den sonra en aktif türk
#5
puan türü değilde , bence markette başka kişilere satılamayacak şekilde tasarlanmış özel itemler verilebilir,  işte  güzel potlar felan ,  5 kere üst üste girince de takasa veya satışa konulmayan bir canavar verebilir Smile
[Resim: adszzzrj.png]
#6
öncelıkle selamun aleykum uzun suredır yokum yenı geldım fikirler mantıklı ben şöle bişi sunucaktım sıze
1cisi meselan npc leri kestıkçe 1 puan versın 300 puanda oyunda yakalanamayn pokelerden versın tabı en azı olmalı 300 çünkü her gun oynayan arkadaşlarımz var oyuzden puanı ayarlayabılırız ve uvlerı bence en az 35 olmalı ne dersınız yorumları beklıyorum bide sınıflara göre olmalı bu dedım yumurta ıle şans oyunu ılede olabılır oyuna her gırışımızde çarkıfelenk gıbı bişi olsun ondan alalım puanlrı bklıyorum yorumları
                                Sipahiler ( SPR )
[Resim: adsz2wb.png] [img] [Resim: tasarmj.jpg] [/img][img=150x16] [Resim: tasarmj.jpg] [/img]
#7
güzel tavsiyeSmile
#8
Bence güzel fikirler Smile
#9
Bence legendary ancient kaçırma durumana da bi son verilmeli bi insan 1 ancient 6 legendary saysını hatırlamadıgım kadar zenith kaçırdım zenithler neyse de ancient çok koydu 5 buçuk saatten sonra... Oyun ancient çıktığında bi uyarı verse iyi olur. haksız mıyım kardeşlerim?
#10
evet dediklerinden planladıklarım var

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Users browsed this thread: