Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 5/5 - 1 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
TRC Tanıtım
#1
Exclamation 
        Trc ilk olarak 12 ağustos 2011 yılında kuruldu ilk ve öncü bir clan olan trc yabancılar tarafındanda dikkat çekmiş, ilgi görmüştü ancak bununla beraber gelen bir takım yaramazlıklar oluştu ve clan dönemi kapandı oyunda, aradan bir buçuk yıl geçti ve geçtiğimiz şubat ayının 17'sinde efsane geri döndü adı altında gerçekten o Trc efsanesi geri dönmüştü.Ancak yakında bir çok projeye,yarışmalara ve görevleriyle geri dönmüştü.Amacımız neydi ; geçmişte yaşanan olayları unutmak geleceğe bakmak,ilk ve köklü bir clan olduğumuzu anlamak ve ilerde oluşacak büyük projenın altında imzamızın olması hepimizi gururlandıracak ve daha da gelişmek bu clanın üyeleride okadar şanslılarki akademideki arkadaşların hem gelişmesine hemde iyi bir canavar ustası olmasına yardım edilcek, clandaki arkadaşlar hem eğlenicek hemde ödüller kazanıp üzerlerine düşen görevleri yapıcaklar çok doğru bir yolda ilerlediğimizin farkındayız!Trc li olmak benı gururlandırıyorsa sizide gurulandırmalı eğer rakiplerimiz varsa oda sizler olmalısınız ben bizlerden başka rakip göremiyorum herkezin rakibi kendisidir...
        Ne kadar güçlü olduğumuzu, ne kadar hırslı ve ne kadar sevildiğimizide biliyoruz başka oyuncular tarafından bu her zaman bizim için bir avantajdır.
Bundan önce yazdığım tanıtım konuları silinmiş ama devamı gelicek!


TRC klanı en büyük amacı, üyesi olsun ya da olmasın , tüm oyuncular arasında yardımlaşmayı,dostluğu,arkadaş ortamını güçlendirmektir.Klanımız üyesi olsun ya da olmasın, bize saygı gösteren herkese saygıda kusur etmeyiz. "Heat"
 [Resim: trc2.png]
                                            ☭ ★
#2
guzel olmus .. emegıne saglık özellikle bu cok dogru herkezin rakibi kendisidir.

[Resim: trc5.png]
#3
harika süper
[Resim: trc5.png]
#4
Amacımız; geçmişte yaşanan olayları unutmak geleceğe bakmak
Herkezin rakibi kendisidir

İlk ve köklü bir clan

Yakında bir çok projeye,yarışmalara ve görevleriyle geri dönmüştü.

Bu cümleleri ayrıca yazdım dikkatimi çektiler çünkü Smile Küçük bir ekleme yaparmısın başkan benim için Smile


TRC klanı en büyük amacı, üyesi olsun ya da olmasın , tüm oyuncular arasında yardımlaşmayı,dostluğu,arkadaş ortamını güçlendirmektir.Klanımız üyesi olsun ya da olmasın, bize saygı gösteren herkese saygıda kusur etmeyiz.
[Resim: adszzzrj.png]
#5
Eklemezmiyim saatler öncesinden sağolun beyler.(:
 [Resim: trc2.png]
                                            ☭ ★
#6
güzel olmuş Smile
[sup]Buraları Eskiden HEP Dutluktu...[/sup]
#7
Teşekkürler (:
 [Resim: trc2.png]
                                            ☭ ★
#8
Geçmişte Ne oldu bılmıyorum ama işşallah bıdah olmaz
#9
olmıcak zaten! Olamazda  (: neyse sende imzanı bizimkiler gibi yapsa clanda resimler var garezin yaptığı clandan olduğun belli olsun
 [Resim: trc2.png]
                                            ☭ ★

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Users browsed this thread: