Konuyu Oyla:
 • Derecelendirme: 3/5 - 1 oy
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Üye ol.
#1
[Resim: 1k693.png]


Öncelikle karşımıza oyunun ana sayfası karşımıza çıkacakdır,üstteki seçeneklerden üye ol butonuna basdığımız zaman karşımıza üsteki resimde olduğu gibi bir sayfa açılır ve bizden üye olmamız için bir takım bilgileri doldurmamızı ister.Bunlar neydi hatırlayalım;
 1. Kullanıcı adı: Burda bizden oyunda kullanıcağımız ismimizi istemektedir.
 2. Şifre ve şifreni tekrarla: Yine oyuna giriş yapmamız için bizden şifre yanı bize ait bir parola istiyor.Bu parolayı tekrar yazmamızı istiyor doğru yazıp yazmadığımızdan emin olmak için.
 3. Email adresiniz ve email adresini tekrarla: Yine oyuna girerken bizden istenılen email adresimizi buraya yazmamızı istemektedir.Şifrede olduğu gibi burda'da tekrar yazmamız gerekmekte çünkü yanlış yazılmasını önlemektedir.
 4. Oyundaki görünüşümüz: Burda oyun içinde yanı oyun sayfasında haritada nasıl göründüğümüzü seçeriz resimdede görüldüğü gibi bir takım oyuncu tipleri vardır.Burdan istediğimizi seçeriz.
 5. Başlangıç canavarı: Burda'da yine oyun içi görüntümüzü seçerken, canavarımızıda seçmemiz gerekmektedir bu seçeceğimiz canavar bizim başlangıç canavarımız olucakdır.Oyuna bu canavarla başlıyacağız.
 6. Gizlilik politikası ve kullanım koşulları: Son olarak bizden bir takım kurallara ve sorumlulukları sahiplenmemizi istemekte.MonsterMMORPG.com gizlilik politikası ve kullanım koşullarını kabul ediyorum. Ordaki kutucuğu işaretledikden sonra KAYDI TAMAMLA butonuna tıklıyoruz ve oyun sayfasına geçiyoruz.
Not: Oyuna girdiğimiz an size bir mesaj geliyor ve sizden foruma üye olmanızı istiyor benden tavsiye üye olun oyunla ilgili kampanyalar ve daha çok bilgiyi orda bulabilirsiniz.
İYİ OYUNLAR
 [Resim: trc2.png]
                                            ☭ ★

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Users browsed this thread: