Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Yeniden, Bilinmezlikler İçinde Uyanış
#1
Wink 
Dayanılmaz baş ağrıları eşliğinde uyanmıştım. Etrafıma bakınıp nerde olduğuma bakıyordum ki hayvan kadar büyük yazılarla yazılmış olan "Progress City Canavar Merkezine Hoş Geldiniz" Yazısı Gözüme ilişti. E  eşşek değilim ya nerde olduğumu anlamıştım herhalde bununla birlikte.

Uyumadan önce en son hatırladığım şey Çok sevindiğimdi. Deli gibi sevinmiştim. V0LLKRASSHER'i yenmiş ve deli gibi sevinmiştim. Sonunda yaşama amacımı yerine getirmiştim çünkü. İlk canavarım Artiz'i yakaladığım ve onla ilk yaptığım maçtan beri hedefimi belirlemiştim. O canavar Ligi sıralamasında bir numaralı adamdı. Benim onu yenip bir numara olmak gibi bir derdim yoktu tabiki ama onu yenmek istiyordum. Herkesin yenilebileceğini göstermek için onu yenmek istiyordum. 

Vee onu yenmiştim. Yenmiştim ve deli gibi seviniyordum. Fakat sadece sevinç yoktu içimde. Ben tam olarak fark etmesemde bir boşluk da oluşmaya başlamıştı.Yaşama amacımı kaybetmiştim çünkü. 

Ve evet en son hatırladığım buydu. Şimdi ise burdaydım. Progress City Canavar Merkezi'nin hemen önünde. Neden burda olduğumu bilmiyordum. Yada buraya nasıl geldiğimi. Fakat kolayı vardı. Fıstık'ı kullanara kaldığım yere uçabilirdim. Nasıl olsa her şeyim tam diye düşünüyordum. Paramı ve yanımdaki canavarlarımı kontrol etmiştim fakat rozetllerimi etmemiştim henüz.

out: inşallah devamı gelecek yorumları buraya yapmayınız
out2: oyuna döndüm oyundan benle pvp yapabilir burdan ise maceralarımı takip edebilirsiniz.
[Resim: 04.07.2014-20.25.png]

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Users browsed this thread: nosfertu777