Konuyu Oyla:
 • Derecelendirme: 5/5 - 3 oy
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Canavar Sınıfları ve Level Kazanma Hızları
#1
Star 
Arkadaşlar oyunumuzda canavarlar stat puanlarına göre sınıflandırılmıştır.Ve aynı zamanda stat puanlarına göre level kazanma hızları belirlenmiştir.Ancient,Legendary nedir ? diye birçok soru ile karşılaşabiliyoruz.Hepsini tek tek açıklayacağım.Ayrıca canavarların stat puanlarına göre 100 level EXP puanlarını da anlatacağım.
 • Starter - >Oyuna başladığınızda verilen canavarlardır.Oyuna başladığınızda alırsınız ve haritalardan yakalayamazsınız.Stat güçleri bu canavar sınıfını ilgilendirmiyor.Fakat yine de şunu söyleyelim.Son gelişim evresindeki bir Starter canavar 550 Stat puanına sahiptir.Haritalarda çıkmadıklarından Emissary sınıf canavarlardan hem bağış olarak hem de oyun içinde daha pahalıdırlar.Bu canavarları sadece bağış yaparak (full uv ve istediğiniz doğada) 10TL karşılığında alabilirsiniz.7 Milyon EXP puanı tamamlanınca 100 Level olurlar.

 • Regular ->Oyundaki en düşük sınıftır. 200-349 Stat arasındaki Starter olmayan canavarlar Regular sınıfı canavarlardır.Regular sınıfı canavarlar stat bakımından oyundaki en güçsüz canavarlardır denebilir.Bu sınıf canavarları kolaylıkla yakalayabilirsiniz.Bu canavarları (full uv ve istediğiniz doğada) 5TL karşılığında alabilirsiniz.4 Milyon EXP puanı tamamlanınca 100 Level olurlar.

 • Superior - > Oyunda Regular canavarlardan sonra en düşük sınıftır.349-479 Stat arasındaki Starter olmayan canavarlar Superior sınıfı canavarlardır.Superior canavarlar stat bakımından oyunda Regular sınıf canavarlardan sonra en güçsüzdür.Bu sınıf canavarları kolaylıkla yakalayabilirsiniz.Bu canavarları (full uv ve istediğiniz doğada) 5TL karşılığında alabilirsiniz.5-6 Milyon EXP puanı tamamlanınca 100 Level olurlar.

 • Emissary - > Oyundaki efsane sayılan nadir canavarlar(Zenith-Legend-Ancient) dışında en güçlü canavar sınıfıdır.480-599 Stat arasındaki Starter olmayan canavarlar Emissary canavarlardır.Emissary canavarlar stat bakımından iyi sayılabilirler.Orta düzey de denebilir.Bu canavarları ilk adalarda kolay yakalayamayabilirsiniz fakat son adalara doğru yakalama oranları artmaktadır.Emissary canavarlar %5-%15 arasında yakalama oranlarında haritalarda bulabilirsiniz.Bu canavarları (full uv ve istediğiniz doğada) 7.5TL karşılığında alabilirsiniz.480-524 Stat arasındaki Emissary canavarlar 6 Milyon EXP , 525-599 Stat arasındaki Emissary canavarlar 7-8 Milyon EXP puanı tamamlanınca 100 Level olurlar.

 • Zenith - > Oyundaki nadir sayılabilecek , son derece güçlü canavarların başlangıcı konumundadır.Bu canavarlar Emissaryler'den güçlüdürler.600-719 Stat arasındaki canavarlar Zenith sınıfı canavarlardır.Yakalamak zordur bazen 1 saatinizi alabilir.Fakat şanslıysanız ilk adımda bile bulabilirsiniz.Zenith sınıfı canavarlar stat olarak iyidirler fakat Legendary-Ancient canavarlardan güçsüzdürler.Bu nadir canavarları haritalarda %0.5-%0.35 oranlarında haritalarda bulabilirsiniz.Bu nadir canavarları (full uv ve istediğiniz doğada) 15TL karşılığında alabilirsiniz.Zenith sınıfı canavarlar 8 Milyon EXP puanı tamamlanınca 100 Level olurlar.

 • Legendary - > Oyundaki nadir sayılabilecek , son derece güçlü canavarlardır .Legendary sınıfı canavarlar çok güçlüdürler.720-849 Stat arasındaki canavarlar Legendary sınıfı canavarlardır.Yakalamak oldukça zordur.Fakat yine her zamanki gibi şans söz konusudur.Bazen 1 adımda bazen ise saatlerce uğraşsanız çıkmayabilir.Bu çok nadir canavarları haritalarda %0.25-%0.1 oranlarında haritalarda bulabilirsiniz.Bu çok nadir canavarları (full uv ve istediğiniz doğada) 20 TL karşılığında alabilirsiniz.720-749 Stat arasındaki Legendary canavarlar 8 Milyon EXP , 750-849 Stat arasındaki Legendary canavarlar 8-9 Milyon 600 Bin EXP puanı tamamlanınca 100 Level olurlar.

 • Ancient - > Oyundaki en güçlü canavarlardır.Legendary canavarlardan bile güçlüdürler.Ultra süper güçlü canavarlardır.850-1000 Stat arası canavarlar Ancient canavarlardır.Ancient canavarlar %0.03-%0.01 oranlar arasında yakalanabilirler.Tabiki ancientlerde de şans sözkonusu dakikalar içinde yakalayabilirsiniz fakat şansınız yoksa günlerce arasanız da çıkmayabilir.Oyunun en süper canavarlarını(full uv ve istediğiniz doğada) 50 TL karşılığında alabilirsiniz.Ancientler 12 Milyon EXP puanı tamamlanınca 100 Level olurlar.
Emek verdiğimi düşünüyorsanız yorum yazın lütfen Smile
Heatshot - Forum Lider Moderatör
Yorum yapanlara saygılar , teşekkürler
[Resim: adszzzrj.png]
#2
ellerine sağlık çok güzel olmuş Smile
Türkiye Canavar Ustaları
TRC
#3
ellerine sağlık harika :d
[Resim: trc5.png]
#4
FAQ-SSS konusu yok diyenlere ithaf ediyorum Smile
[Resim: adszzzrj.png]
#5
(01.02.2012, 13:26)HeaTsHoT Adlı Kullanıcıdan Alıntı: FAQ-SSS konusu yok diyenlere ithaf ediyorum Smile

ne demek istiyorsun arkadaşım Big Grin bu arada güzel olmuş
.KANBER.
#6
Elinine koluna sağlık harika olmuşBig Grin
Galatasaray
#7
ellerine sağlık hadi durma kutla bu zafer senin Big Grin
Ölmek ya da ölmemek
#8
(01.02.2012, 13:22)Assassins Creed Adlı Kullanıcıdan Alıntı: ellerine sağlık çok güzel olmuş Smile
aynen Big Grin


#9
süper olmus Big Grin
Borçlarimizdan, ceza ve günahlarimizdan kurtulmak için bu gece dua edelim.. Allah affeden ve bagislayandir, unutmayalim.. Eller semaya kalkip, yürekler bir atinca bu gece, gözler sevinç yaslariyla dolacak.. Kandiliniz mübarek, dualariniz kabul olsun!
#10
Eline Sağlık Big Grin
#11
Eline sağlık, çok güzel ve bilgilendirici olmuşSmile
[Resim: 64571476.png]
DRAGON RİDER99

#12
emek var belli çok güzel olmuş...

Türkiye Canavar Ustaları
TRC
Sametsnckl
#13
gözüm kan topladığı için sadece ancient leri okudum kusuruma bakma çok güzel bir konu tebrik Smile
Gil-Galad bir Elf Kralı'ydı
Ozanlar hüzünle söyler olanları

Son kraldı o Dağ ve Deniz arasında

Hükmederdi adil ve özgür bir krallığa

Uzundu kılıcı Mızrağı sivri

Uzaklardan seçilirdi parlayan miğferi

Sayısız yıldız, göklerin tarlasında

Görünürdü gümüş kalkanının aynasında

Ama ayrıldı gitti uzun zaman önce

Kimse bilmez şimdi nerede

Çünkü düştü yıldızı karanlıklara

Gölgelerin hükmettiği Mordora
[Resim: 22spd.jpg]
#14
(01.02.2012, 15:14)omercanburhan Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(01.02.2012, 13:22)Assassins Creed Adlı Kullanıcıdan Alıntı: ellerine sağlık çok güzel olmuş Smile
aynen Big Grin
aynen


J.W
Burdayız!
#15
kusura bakma heat uzun zamandır yorum yapılmayan bi konuya yorum yapıyorum ama ancient eklendi değiştirmeyi unutmuşsun yeni başlayanlara yanlış bilgi gitmesin istedim tekrar kusura bakma
[Resim: elites33.png]
Herşeyi bilmene gerek yok Haddini bil yeter!!!

TR forum en aktif üye
EN forum admin den sonra en aktif türk
#16
Konuyu tekrar düzenledim , teşekkürler muhammet Smile
[Resim: adszzzrj.png]
#17
Ellerine Sağlık.
#18
ellerine saglık
#19
JeeToNN konuyu aktifleştirmişsin Big Grin neyse heat bilmeyenler için iyi olmuş bu Big Grin Ellerine sağlık Smile
adanali1984 / adanaliyik
#20
ancient çok zor yakalanıyo ama ben gunde 1 saat felan oynuyorum en fazla
                                Sipahiler ( SPR )
[Resim: adsz2wb.png] [img] [Resim: tasarmj.jpg] [/img][img=150x16] [Resim: tasarmj.jpg] [/img]
#21
peki hangi sınıfdan olduğunu nasıl anlıyacağız ? yardımcı olursanız sevinirim iyi oyunlar..
#22
canavar çıktığında imleci canavarın üstüne götürürsen hangi sınıftan olduğu yazar.. ayrıca canavarı monsterdexte açtığında resmin yanında class = sınıfı yazıyor...
[sup]Buraları Eskiden HEP Dutluktu...[/sup]

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Users browsed this thread: